Strona główna

Kolekcje

Znajdź idealne meble dla swojego domu dzięki kolekcjom od najlepszych polskich producentów, takim jak Meble Forte,...

Meble

Stylowe, solidnie wykonane oraz wytrzymałe – nasze meble posłużą Państwu przez długie lata, zachowując przy tym...

Podkategorie

  • Kolekcje

    Znajdź idealne meble dla swojego domu dzięki kolekcjom od najlepszych polskich producentów, takim jak Meble Forte, Meble Wójcik, F.M. Latzke, ML Meble, Mebin, Unimebel i wiele innych. Odkryj stylowe rozwiązania do salonu, jadalni, sypialni i wiele więcej.

    Więcej
  • Meble

    Stylowe, solidnie wykonane oraz wytrzymałe – nasze meble posłużą Państwu przez długie lata, zachowując przy tym doskonałe właściwości estetyczne. To rozwiązania, które sprawdzą się we wnętrzach urządzonych zarówno w klasycznym, jak i nowoczesnym stylu. Proponujemy imponująco szeroki wybór mebli do każdego pomieszczenia w domu czy mieszkaniu.

    To zarówno stoły w wielu ciekawych modelach, a także wymiarach, jak i stanowiące ich nieodzowne uzupełnienie wygodne i stylowe krzesła. Oferujemy również modne i komfortowe kanapy oraz... Więcej

WIESZAK ALFA ALFA

239,85 zł

Signal Meble Wieszak Alfa stojący chrom wys. 172 to elegancki i funkcjonalny wieszak do przechowywania ubrań, który będzie idealnie pasować do wielu różnych wnętrz. Wysoki, bo aż 172-centymetrowy, wieszak zapewnia dużą ilość miejsca na powieszenie odzieży, co z pewnością docenią osoby ceniące sobie porządek w swoim domu lub biurze.