Meble z kolekcji Joakimis - producent Meble Forte

Meble Forte Joakimis

Kolekcja JOAKIMIS to odpowiedź na potrzeby połączenia stylu skandynawskiego i loftowego. Proste bryły wyposażono w elementy składające się z lameli. Ten piękny akcent ożywi wnętrza, przyciągnie spojrzenia i da wiele możliwości aranżacyjnych. Meble łączą dekor Dąb Mauvella i Czarny, które prezentują się efektownie i elegancko. Rozbudowana kolekcja składa się z witryn, komody, szafki RTV, półki oraz szafy. Do tego masz do dyspozycji ławę oraz stół rozkładany.

Meble Forte Szafa ubraniowa JMXS721 Joakimis

Cena podstawowa 999,00 zł -5% 949,05 zł

Ta 2-drzwiowa szafa uchylna z kolekcji JOAKIMIS sprawi, że pomieszczenie zyska wyróżniający element aranżacji i funkcjonalny mebel. Polecana zwłaszcza do wnętrz urządzonych w stylu industrialnym. Praktyczne wnętrze szafy zagwarantuje wygodę w przechowywaniu ubrań i innych rzeczy osobistych.

 • -5%
 • Nowy

Meble Forte Komoda JMXK231 Joakimis

Cena podstawowa 899,00 zł -5% 854,05 zł

Komoda z kolekcji JOAKIMIS podkreśli unikatowy charakter wnętrza, a jednocześnie zapewni odpowiednią przestrzeń do przechowywania. 3 szuflady i 2 zamykane szafki pomogą Ci pomieścić mnóstwo przedmiotów, jak drobna garderoba, dokumenty i różnego rodzaju akcesoria. Blat będzie doskonałym miejscem na wyeksponowanie zdjęć, ozdobnych świeczników, ceramiki, pamiątek z wakacji oraz innych ulubionych dekoracji. Komoda z innymi meblami kolekcji JOAKIMIS stworzą spójną aranżację salonu urządzonego w stylu loftowym.

 • -5%
 • Nowy

Meble Forte Szafka RTV JMXT131 Joakimis

Cena podstawowa 599,00 zł -5% 569,05 zł

Szafka RTV z kolekcji JOAKIMIS będzie podstawą strefy rozrywki w Twoim salonie. Na blacie możesz ustawić telewizor o wielkości do 70 cali. 1 szuflada, 3 otwarte wnęki oraz 1 zamykana szafka pomogą w komfortowym przechowywaniu sprzętu RTV i akcesoriów kina domowego. Natomiast otwory w tylnej ścianie szafki umożliwią łatwą organizację kabli. Ciekawym wizualnie akcentem jest wstawka z lameli.

 • -5%
 • Nowy

Meble Forte Półka wisząca JMXB01 Joakimis

Cena podstawowa 299,00 zł -5% 284,05 zł

Półka wisząca z kolekcji JOAKIMIS będzie dobrym uzupełnieniem aranżacji salonu w stylu industrialnym. Możesz ustawić na niej ulubione dzieła literackie, zdjęcia, dekoracje i pamiątki z podróży. Półka będzie świetnie prezentować się nad komodą lub szafką RTV z kolekcji JOAKIMIS. Stylowym akcentem są lamelowe wstawki w tylnym, ozdobnym panelu.

 • -5%
 • Nowy

Meble Forte Stół rozkładany TBLT7081 Joakimis

Cena podstawowa 699,00 zł -5% 664,05 zł

Stół rozkładany z kolekcji JOAKIMIS to sposób na urządzenie jadalni, w której zjesz posiłek i spędzisz czas z bliskimi. Wewnętrzna wkładka pozwoli Ci wydłużyć blat ze 120,4 cm aż do 160,4 cm i stworzyć komfortowe miejsce dla większej liczby osób, dzięki czemu z łatwością przygotujesz się nawet na niespodziewaną wizytę gości.

 • -5%
 • Nowy

Meble Forte Stolik okolicznościowy CFTT5150...

Cena podstawowa 449,00 zł -5% 426,55 zł

Stolik kawowy z kolekcji JOAKIMIS będzie doskonałym uzupełnieniem salonu w stylu . Na praktycznym blacie nie zabraknie miejsca na gorący napój, ciastko, słone przekąski i dekoracje. Urządź salon swoich marzeń, ustawiając w jego sercu fotel lub sofę oraz stolik kawowy JOAKIMIS wraz z innymi meblami z kolekcji.

 • -5%
 • Nowy