Galeria%20Dobrych%20Mebli%20Warszawa%20Marywilska%2044.png

Witamy w naszym sklepie internetowym z meblami, nasze stacjonarne punkty są otwarte w każdą niedzielę. znajdą u nas Państwo oferty producentów z całego kraju. Firma MK Mebel ma już ponad 20 lat, nawiązując współpracę z naszą firmę otrzymują Państwo gwarancje jakości, dzięki zaufaniu ponad 160 producentów oferujemy najniższą cenę!

Oferujemy meble wypoczynkowe, sypialniane, biurka, komody, stoły drewniane, szafki RTV, witryny, regały, meble do przedpokoju, a także funkcjonalne meble pod wymiar.

Bogaty i urozmaicony asortyment naszego sklepu internetowego z meblami jest odpowiedzią na aktualne potrzeby rynku. Proponujemy Państwu tylko najlepsze meble, wyróżniające się elegancją i precyzją wykończenia. Szeroki wachlarz modeli i wysoka jakość gwarantuje satysfakcję najbardziej wymagającego klienta. Są to zarówno nowoczesne, jak i klasyczne w formie meble z klasą przeznaczone do wnętrz mieszkalnych, zgodne z najnowszymi trendami w meblarstwie i aranżacji wnętrz.

Praktyczne i niezawodne meble od największych polskich producentów – tylko u nas, zapraszamy!

Nasze sklepy meblowe znajdą Państwo na terenie Warszawy, gdzie można obejrzeć najciekawsze ekspozycje mebli najlepszych producentów. Mocnymi stronami naszej firmy.

Sklep meblowy z ulicy 1 sierpnia 32 Warszawa został przniesiony do CH Marywilska 44 

Sklep meblowy z Emilii Plater, Meble Emilia został przniesiony do Galerii Dobrych Mebli Marywilska 44.


NASZE ADRSY STACJONARNE:

Kompleks Handlowy Marywilska 44

ul. Marywilska 44,
03-042 Warszawa

Sklep Meblowy Warszawa Bródno-Targówek

ul. Piotra Wysockiego 6
03-371 WarszawaAKTUALNY DOJAZD DO KOMPLEKSU MARYWILSKA 44


Marywilska 44 dojazd po pożarzeJesteśmy również na Allegro:
Allegro

Meble Wójcik