Kanapy

Kanapy

W ofercie naszego internetowego sklepu meblowego, proponujemy wysokiej klasy wyposażenie, które z całą pewnością doskonale sprawdzi się w Twoim domu. Największą zaletą naszych mebli jest przede wszystkim to, że cechują się wysoką wytrzymałością, a zarazem zachwycają swoimi walorami estetycznymi. W tej kategorii przygotowaliśmy doskonałe kanapy, idealne do salonów zarówno w domu jednorodzinnym, jak i w mieszkaniu. Zapewnią wygodę zarówno podczas siedzenia, jak i leżenia - dzięki nim wypoczniesz za wsze czasy!

W ofercie posiadamy kanapy z funkcją spania, dzięki czemu są one świetnym wyposażeniem małych mieszkań czy kawalerek. Za dnia służą do przyjmowania gości i siedzenia, z kolei nocą zmieniają się w wygodne łóżka. Dodatkowo proponujemy wyposażenie meblowe w bardzo dobrej cenie – nasze kanapy cechują się wysoką klasą, koszt ich zakupu nie jest więc wygórowany. Zapraszamy do sprawdzenia przygotowanego przez nas bogatego asortymentu i wyboru kanapy, która z całą pewnością doskonale będzie pasowało do Twojego salonu.

UNIMEBEL WERSALKA OLIWIA D

Wersalka OLIWIA D [3W]. Wersalka przypomina elegancką sofę i doskonale sprawdzi się w tej roli. Jednak kiedy będzie potrzebne dodatkowe łóżko w łatwy sposób zmieni się w mebel funkcyjny. Elementy drewniane dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL. Produkt dostępny w pełnej ofercie tkanin UNIMEBEL. Poduszki prezentowane na zdjęciach nie stanowią wyposażenia.

UNIMEBEL WERSALKA OLIWIA M

Wersalka OLIWIA M [3W]. Wersalka doskonale sprawdzi sie w salonach rerezentacyjnych. Jej eleganckie drewniane wykończenia nadają klasy produktowi i nadają indywidualny charakter. Elementy drewniane dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL. Produkt dostępny w pełnej ofercie tkanin UNIMEBEL. Poduszki prezentowane na zdjęciach nie stanowią wyposażenia.

UNIMEBEL WERSALKA TORINO

Unimebel Wersalka TORINO [3W]. Kształtem nawiązuje do sofy ale posiada funkcję spania. Doskonale zastąpi sofę tam gdzie czasami potrzebna jest jej funkcjonalność. Elementy drewniane dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL. Produkt dostępny w pełnej ofercie tkanin UNIMEBEL. Poduszki prezentowane na zdjęciach dostępne do zestawu 3W + FL + FL lub 3W + 2SN + FL.