Lista produktów marki Unimebel

Mamy pasję. Tworzymy meble. Niepowtarzalne, unikalne i finezyjne. Meble pozbawione szablonowych form. Dostojne i solidne. Prawdziwe.

Nasza misja od ponad dwudziestu lat pozostaje taka sama, tworzyć najlepsze meble, wykonane w najwyższych standardach jakościowych, trwałe i bezpieczne, a jednocześnie nacechowane wyszukaną stylistyką i ponadczasowym wzornictwem. Dlatego też, w oparciu o doświadczenie mistrzów meblarstwa oraz nowoczesną technologię, tworzymy meble, które służąc pokoleniom, nieustannie cieszą, wprawiając w zachwyt nawet najbardziej wymagających.

Naszą ofertę stanowią oryginalne meble tapicerowane oraz wyszukane kolekcje mebli wykonanych z litego drewna jesionowego. Tak bogata oferta sprawia, że Unimebel jest doskonałą propozycją, dla każdego, kto marzy o doskonale urządzonym salonie, gustownej sypialni, czy funkcjonalnej jadalni.

Przyjemność sprawia nam fakt, że potrafimy sprostać najtrudniejszym realizacjom, osiągając często poziom nieosiągalny dla innych. Największą satysfakcją jest dla nas jednak zadowolenie naszych klientów, którzy utwierdzają nas w przekonaniu, że podążamy właściwą drogą.

Wyjątkowe dążenie do zapewnienia wysokich parametrów jakościowych, pozwoliło uzyskać naszym meblom certyfikat „Najwyższa jakość”, który to potwierdza tylko rangę mebli i marki Unimebel.

Dokładamy istotnych starań, aby nasze meble, poprzez wykorzystanie w procesach produkcji naturalnych komponentów, roztaczały w Państwa wnętrzach aurę bliskości z naturą. Niezwykle ważne jest dla nas zapewnienie odpowiednich uwarunkowań w procesach technologicznych, które sprawią, iż będą one przebiegać w zgodzie z aspektami poszanowania środowiska naturalnego. Z tego powodu doceniono nasze starania poprzez przyznanie świadectwa „Green Friendly”.

Liczymy, że zapoznanie się z kolekcjami naszych mebli, będzie dla Państwa przyjemnością. Dla nas meble to pasja. Chętnie podzielimy się z Państwem naszą pasją.

Mówią o nas, że jesteśmy największym centrum meblowym w powiecie świdnickim. Aktualnie posiadamy 2000m2 powierzchni, na której prezentujemy dla Państwa najnowsze kolekcje mebli i dodatków, w pełnej gamie stylów, materiałów i kolorów.

Nasi profesjonalni doradcy przygotowali ciekawą ofertę i aranżacje, które pobudzą wyobraźnię i pomogą w komponowaniu zestawów mebli według najbardziej indywidualnych życzeń.

O naszych możliwościach przekonacie się Państwo odwiedzając Centrum Meblowe Mebel - Styl.
Serdecznie zapraszamy!

NAROŻNIK UNIMEBEL DIVERSO XL

Narożnik DIVERSO [1FH E 1FR 1FR]. Największy narożnik w kolekcji. Podobnie jak pozostałe produkty, wyposażony został, w ektryczną funkcję relaks. Funkcję spania uzyskujemy poprzez dostawienie dwóch puf. Mebel występuje w wersji prawej i lewej.Elementy drewniane dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL. Produkt dostępny w pełnej ofercie tkanin UNIMEBEL.

NAROŻNIK UNIMEBEL SANTOS

Przykładowy narożnik SANTOS [BL 2F REC.PJ/P]. Narożnik posiada funckję spania oraz wygodny pojemnik w otomanie. Pełna regulacja zagłówków i podłokietników sprawią, że mebe dopasowuje się do Twoich potrzeb. Elementy drewniane dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL. Produkt dostępny w pełnej ofercie tkanin UNIMEBEL. Poduszki dekoracyjne nie stanowią wyposażenia narożnika.

UNIMEBEL FOTEL MARINO

Unimebel Fotel MARINO [FL]. Kolekcja Marino składa się z wersalki, fotela oraz pufy. Produkty, które wyróżniają się niezwykłym pięknem, wyszukaną stylistyką i atrakcyjnym wzornictwem. Pomagają znaleźć wytchnienie po ciężkim i męczącym dniu. Zapewniają niezwykły komfort i wygodę. Nowoczesne meble tapicerowane, które wspaniale dopełnią aranżacje przestrzenne nowatorskich wnętrz.