Lista produktów marki VERO

Vero znaczy prawdziwy, bo to prawdziwy wypoczynek we włoskim stylu. Zakochani w Italii, czerpiemy inspiracje z jej piękna, z intensywności i jakości jej życia. Współczesny włoski design inspiruje wzory naszych mebli, a w produkcji korzystamy chętnie z prawdziwie włoskich materiałów.

Vero znaczy prawdziwy, bo to meble prawdziwej, solidnej roboty. Nasze meble produkowane są w regionie  Śląska Opolskiego, gdzie rzetelność i pracowitość są przysłowiowe. Meble na zamówienie powstają tu od ponad 40 lat; korzystamy przy tym z prawdziwych, najwyższej jakości skór (używamy skór licowych).

W Naszej ofercie znaleźć można kolekcje skierowane zarówno do małych jak i dużych wnętrz, o klasycznym ponadczasowym designie jak i takie, które zachowują nowoczesne formy. Wszystkie kolekcje łączy jedno: wyprodukowane są w Polsce z największą starannością i dbałością o każdy szczegół przez ludzi dla których praca jest pasją.

Najwyższą jakość naszych produktów osiągamy stosując wyłącznie najlepsze materiały: naturalne skóry licowe, tkaniny wodoodporne, trwałe mechanizmy poprawiających wygodę użytkowania.

Systematycznie powiększamy ofertę produktową, aby coraz lepiej zaspokajać oczekiwania naszych klientów poszukujących do wnętrz rozwiązań w dobrym stylu, komfortowych i trwałych.

Nasze meble zdobyły uznanie Klientów nie tylko w Polsce ale w szczególności zagranicą. Nasze produkty dostępne są w ponad 40 krajach w na całym świecie. W Polsce przekroczyliśmy liczbę 100 salonów, w których każdy może zapoznać się z naszą ofertą i przekonać się dlaczego nasze meble są tak wyjątkowe.

Z pasją rozwijamy naszą sieć sprzedaży – naszą ambicją jest zapewnić każdemu możliwość dostępu do naszych wyjątkowych mebli w najbardziej dogodny sposób. Wszystkie salony muszą spełniać rygorystyczne normy jakościowe: zarówno te dotyczące jakość obsługi jak i odpowiedniej ekspozycji, dostępność oraz wszystkich usług dodatkowych (jak możliwość wniesienia i montażu, transportu, rat 0%).

Dla nas to dopiero początek – każdego dnia ciężko pracujemy, żeby oferować jeszcze lepiej dopasowane produkty.

Wiemy, jak bardzo zmienia się świat dlatego też bardzo intensywnie rozwijamy działania za pośrednictwem naszej platformy internetowej www.vero.pl. Oprócz możliwości bezpiecznych zakupów naszych produktów można znaleźć bezpłatne porady i ciekawostki ze świata mebli. Nasi Klienci są dla nas najważniejsi – dlatego też słuchamy Was z uwagą by zaspokoić wasze potrzeby.

Dziękujemy, że jesteście z nami już tyle lat.

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.