Stoły, ławy, krzesła, meble Agata, meble Forte, meble Wójcik, Paged

Stoły, ławy, ławostoły, krzesła

Wiele osób nie wyobraża sobie bez nich domu czy mieszkania. I prawidłowo! Praktyczne, a przy tym stylowe stoły drewniane są niezastąpione zarówno na co dzień, jak i podczas spotkań w większym gronie. To przy nich spożywamy posiłki czy też biesiadujemy z rodziną i przyjaciółmi. Dlatego warto zadbać o solidny mebel, który posłuży przez długie lata.

Takie meble znajdą Państwo w naszym salonie. Proponujemy zarówno bogaty wybór stołów w różnych kształtach i wymiarach, jak i funkcjonalne rozwiązania typu ławostół rozkładany. Wersje składane polecane są szczególnie do pomieszczeń o ograniczonej przestrzeni. Zapewniamy kompleksowe wyposażenie, dlatego w naszym asortymencie znajdą Państwo również oryginalne krzesła tapicerowane do salonu, jak i krzesła do jadalni drewniane, które nie tylko pięknie się prezentują, ale też zapewniają maksymalny komfort użytkowania.

Krzesła

Zapraszamy do odkrycia gustownych krzeseł, jakie przygotowaliśmy w tej kategorii naszego sklepu internetowego....

Stoły

W tym miejscu znajdziesz wyjątkowe stoły, które już wkrótce mogą zdobić wnętrze jadalni, kuchni czy salonu w Twoim...

Ławy i stoliki...

Zapraszamy do wyboru gustownego wyposażenia, które szczególnie będzie pasowało do pokoju gościnnego. W tej kategorii...

Ławostoły

W tej kategorii naszego sklepu internetowego znajdziesz wyjątkowe wyposażenie meblowe zarówno do nowoczesnych, jak i...

Toaletki i konsole

Z całą pewnością w Twojej sypialni nie możne zabraknąć gustownych toaletek i konsol. Wykonane z wysokiej jakości...

Podkategorie

 • Krzesła

  Zapraszamy do odkrycia gustownych krzeseł, jakie przygotowaliśmy w tej kategorii naszego sklepu internetowego. Znajdziesz tutaj wersje zarówno proste, bardziej fantazyjne, takie które świetnie pasują do wnętrz nowoczesnych oraz klasycznych. Dostępne tu krzesła mogą stanowić wyposażenie jadalni, gdzie wraz z rodziną jesz posiłki, czy salonu, gdzie zapraszasz gości lub odpoczywasz po ciężkim dniu w pracy. Sprawdź naszą bogatą ofertę, jaką przygotowaliśmy w naszym sklepie online – odkryj wyposażenie meblowe, które już wkrótce może uświetnić wnętrze Twojego domu.

  Krzesła dostępne... Więcej

 • Stoły

  W tym miejscu znajdziesz wyjątkowe stoły, które już wkrótce mogą zdobić wnętrze jadalni, kuchni czy salonu w Twoim domu. Możesz na nich spożywać posiłki czy stawiać kawę zrobioną specjalnie na spotkanie z rodziną i przyjaciółmi. Stół to zdecydowanie jeden z najważniejszych elementów wyposażenia w domu, a to wszystko ze względu na swój uniwersalny charakter pod względem użyteczności. Co więcej, jest nie tylko funkcjonalny, ale także stanowi część dekoracji większości pomieszczeń.

  W naszej szerokiej ofercie dostępne są atrakcyjne stoły, które z powodzeniem możesz wykorzystać do... Więcej

 • Ławy i stoliki...

  Zapraszamy do wyboru gustownego wyposażenia, które szczególnie będzie pasowało do pokoju gościnnego. W tej kategorii przygotowaliśmy bowiem ławy i stoliki okolicznościowe przeznaczone na przykład do serwowania kawy i słodkich przekąsek. Jest to niemalże niezbędny element wyposażenia każdego salonu. W ofercie dostępne są wersje zarówno do klasycznych aranżacji, jak i takie, które z powodzeniem znajdą się w nowocześnie urządzonych pokojach. Oferujemy gotowe meble w bardzo dobrych cenach - już teraz uświetnij swój salon proponowanymi ławami i stolikami okolicznościowymi.
  Więcej

 • Ławostoły

  W tej kategorii naszego sklepu internetowego znajdziesz wyjątkowe wyposażenie meblowe zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznie urządzonych salonów. Odkryj ławostoły, które szczególnie dobrze pasują do mniejszych pokojów gościnnych. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że nierozłożone zajmują niewiele miejsca. Z kolei po rozłożeniu możesz ustawić na nich wiele dań dla zaproszonych gości. Innymi słowy - jego wielkość z powodzeniem możesz dostosować do swoich potrzeb! Szczególnie dobrze sprawdzą się podczas świat i innych rodzinnych spotkań, kiedy to przyjmujesz więcej gości niż... Więcej

 • Toaletki i konsole

  Z całą pewnością w Twojej sypialni nie możne zabraknąć gustownych toaletek i konsol. Wykonane z wysokiej jakości gatunku materiałów, nie tylko świetnie się prezentują, szczególnie w klasycznie urządzonych przestrzeniach, ale przede wszystkim charakteryzuje je długa żywotność. Ze względu na swoją wytrzymałość, odpowiednio pielęgnowane, pozostaną tak samo piękne jak w momencie zakupu na wiele lat. Dzięki nim będziesz miała wystarczająco dużo miejsca na rozłożenie swoich kosmetyków, a dzięki temu wykonasz z całą pewnością najlepsze makijaże!

  Wszystkie toaletki oraz konsole... Więcej

ŁAWA VIENNA SZKŁO DYMIONE/ZŁOTY (ZESTAW)...

2 040,57 zł

Meble Signal ŁAWA VIENNA SZKŁO DYMIONE/ZŁOTY (ZESTAW) VIENNACZZL Meble Signal ława to elegancki i praktyczny mebel, który doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Ława z serii Meble Signal to nie tylko piękny element dekoracyjny, ale również funkcjonalne rozwiązanie, które pozwala na wygodne użytkowanie.

ŁAWA VERSACE A TRANSPARENTNY/SREBRNY 120X60...

958,17 zł

Meble Signal ŁAWA VERSACE A TRANSPARENTNY/SREBRNY 120X60 VERSACEATS Meble Signal ława to elegancki i praktyczny mebel, który doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Ława z serii Meble Signal to nie tylko piękny element dekoracyjny, ale również funkcjonalne rozwiązanie, które pozwala na wygodne użytkowanie.

STOLIK VEGA C BIAŁY (EFEKT MARMURU) / CZARNY FI...

269,37 zł

Meble Signal STOLIK VEGA C BIAŁY (EFEKT MARMURU) / CZARNY FI 45 VEGACBC Meble Signal ława to elegancki i praktyczny mebel, który doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Ława z serii Meble Signal to nie tylko piękny element dekoracyjny, ale również funkcjonalne rozwiązanie, które pozwala na wygodne użytkowanie.

ŁAWA VEGA B BIAŁY (EFEKT MARMURU) / CZARNY FI...

439,11 zł

Meble Signal ŁAWA VEGA B BIAŁY (EFEKT MARMURU) / CZARNY FI 80 VEGABBC Meble Signal ława to elegancki i praktyczny mebel, który doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Ława z serii Meble Signal to nie tylko piękny element dekoracyjny, ale również funkcjonalne rozwiązanie, które pozwala na wygodne użytkowanie.

ŁAWA VALENTINO B LITY DĄB/CZARNY 110X60...

1 198,02 zł

Meble Signal ŁAWA VALENTINO B LITY DĄB/CZARNY 110X60 VALENTINOBLDC Meble Signal ława to elegancki i praktyczny mebel, który doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Ława z serii Meble Signal to nie tylko piękny element dekoracyjny, ale również funkcjonalne rozwiązanie, które pozwala na wygodne użytkowanie.

ŁAWA VALENTINO B OKLEINA NATURALNA DĄB/CZARNY...

928,65 zł

Meble Signal ŁAWA VALENTINO B OKLEINA NATURALNA DĄB/CZARNY 110X60 VALENTINOBDC Meble Signal ława to elegancki i praktyczny mebel, który doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Ława z serii Meble Signal to nie tylko piękny element dekoracyjny, ale również funkcjonalne rozwiązanie, które pozwala na wygodne użytkowanie.

ŁAWA UMBERTO C LITY DĄB/CZARNA 60X60 UMBERTOLDC60

1 078,71 zł

Meble Signal ŁAWA UMBERTO C LITY DĄB/CZARNA 60X60 UMBERTOLDC60 Meble Signal ława to elegancki i praktyczny mebel, który doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Ława z serii Meble Signal to nie tylko piękny element dekoracyjny, ale również funkcjonalne rozwiązanie, które pozwala na wygodne użytkowanie.

ŁAWA UMBERTO C OKLEINA NATURALNA DĄB/CZARNA...

758,91 zł

Meble Signal ŁAWA UMBERTO C OKLEINA NATURALNA DĄB/CZARNA 60X60 UMBERTO60 Meble Signal ława to elegancki i praktyczny mebel, który doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Ława z serii Meble Signal to nie tylko piękny element dekoracyjny, ale również funkcjonalne rozwiązanie, które pozwala na wygodne użytkowanie.

ŁAWA UMBERTO B OKLEINA NATURALNA DĄB/CZARNA...

918,81 zł

Meble Signal ŁAWA UMBERTO B OKLEINA NATURALNA DĄB/CZARNA 110X60 UMBERTO110 Meble Signal ława to elegancki i praktyczny mebel, który doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Ława z serii Meble Signal to nie tylko piękny element dekoracyjny, ale również funkcjonalne rozwiązanie, które pozwala na wygodne użytkowanie.

ŁAWA SILVER B II BIAŁY EFEKT MARMURU/STALOWY...

659,28 zł

Meble Signal ŁAWA SILVER B II BIAŁY EFEKT MARMURU/STALOWY 50X50 SILVERBIIMAST Meble Signal ława to elegancki i praktyczny mebel, który doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Ława z serii Meble Signal to nie tylko piękny element dekoracyjny, ale również funkcjonalne rozwiązanie, które pozwala na wygodne użytkowanie.