Meble - Kolekcje producenta Meble Latzke

Kolekcje Mebli Latzke

Kolekcja industrialna to propozycja dla miłośników surowego, industrialnego stylu. Meble z tej kolekcji są wykonane z drewna oraz metalu, co nadaje im charakterystyczny, surowy wygląd. Kolekcja industrialna Meble Latzke to idealny wybór dla osób, które cenią sobie oryginalny styl i pragną wprowadzić do swojego wnętrza niepowtarzalny klimat.

Kolekcja nowoczesna to z kolei propozycja dla osób, które preferują meble w nowoczesnym stylu. Meble z tej kolekcji to projekty o prostych, minimalistycznych kształtach, wykonane z najnowszych materiałów. Kolekcja nowoczesna Meble Latzke to idealny wybór dla osób, które cenią sobie funkcjonalność, nowoczesność oraz design.

Jedną z kolekcji Meble Latzke jest kolekcja klasyczna. Meble z tej kolekcji charakteryzują się eleganckim designem, wykonane są z najwyższej jakości drewna, a ich wykończenie jest perfekcyjne. Meble klasyczne z kolekcji Meble Latzke to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie klasyczny styl i wysoką jakość wykonania.

Meble Latzke to producent wysokiej jakości mebli, który oferuje swoim klientom szeroki wybór produktów, podzielonych na kilka kolekcji. Każda z kolekcji Meble Latzke posiada unikalny styl, co pozwala klientom na wybór mebli idealnie dopasowanych do ich preferencji i potrzeb.

Meble Latzke z naszej oferty dostępne są w opcji z dostawą do domu oraz do obejrzenia w salonach stacjonarnych MK Mebel Marywilska 44 oraz na ul. Wysockiego 6 Warszawa. Zapraszamy

Latzke Holger

Holger to klasyczna meble, o ciekawych, lekko zaokrąglonych frontach. Duża ilość brył pozwala na umeblowanie zarówno...

Latzke Rupert

Rupert to meble zaprojektowane w stylu tradycyjnym. Ich klasyczna linia i subtelne zdobienia oraz doskonale...

Latzke Ingmar

Meble z kolekcji Ingmar. Producent Meble Latzke. Meble klasyczne w stylu włoskim w wybarwieniu Orzech Turyński

Latzke Norman

Meble z kolekcji Norman zostały wykonane w stylu klasycznym. Wykończenia nadają im elegancji. Doskonale pasują do...

Latzke Moritz

Moritz to kolekcja, którą charakteryzuje unikatowe wzornictwo oraz wysoka jakość wykonania. Została wykonana w...

Latzke Herman

Meble z kolekcji Herman od producent Meble Latzke. Meble klasyczne stylizowane. Wybarwienie Orzech Wenecki

Latzke Martin

Martin to kolekcja wykonana w niepowtarzalnym stylu. Jej prosta linia oraz ozdobne wykończenia nadają jej niezwykły...

Latzke Rainer

Kolekcja Rainer to meble o niepowtarzalnym wzornictwie. Cechuje się wysoką jakością wykonania oraz niepowtarzalnym...

Podkategorie

 • Latzke Holger

  Holger to klasyczna meble, o ciekawych, lekko zaokrąglonych frontach. Duża ilość brył pozwala na umeblowanie zarówno jadalni jak i pokoju dziennego. Kolekcja występuje w wybarwieniu orzech liguryjski.

  Więcej
 • Latzke Rupert

  Rupert to meble zaprojektowane w stylu tradycyjnym. Ich klasyczna linia i subtelne zdobienia oraz doskonale dopasowana kolorystyka podkreślają ich elegancję. Rupert pasuje idealnie do wnętrz urządzonych w podobnym stylu.

  Więcej
 • Latzke Ingmar

  Meble z kolekcji Ingmar. Producent Meble Latzke. Meble klasyczne w stylu włoskim w wybarwieniu Orzech Turyński

  Więcej
 • Latzke Norman

  Meble z kolekcji Norman zostały wykonane w stylu klasycznym. Wykończenia nadają im elegancji. Doskonale pasują do wnętrz urządzonych w tej stylistyce.

  Więcej
 • Latzke Moritz

  Moritz to kolekcja, którą charakteryzuje unikatowe wzornictwo oraz wysoka jakość wykonania. Została wykonana w odcieniu czereśni antycznej. Prosta linia oraz ozdobne wykończenia dodają jej elegancji. Moritz świetnie komponuje się we wnętrzach urządzonych w stylu klasycznym.

  Więcej
 • Latzke Herman

  Meble z kolekcji Herman od producent Meble Latzke. Meble klasyczne stylizowane. Wybarwienie Orzech Wenecki

  Więcej
 • Latzke Martin

  Martin to kolekcja wykonana w niepowtarzalnym stylu. Jej prosta linia oraz ozdobne wykończenia nadają jej niezwykły charakter. Martin doskonale pasuje do wnętrz wykonanych w klasycznym stylu.

  Więcej
 • Latzke Rainer

  Kolekcja Rainer to meble o niepowtarzalnym wzornictwie. Cechuje się wysoką jakością wykonania oraz niepowtarzalnym stylem. Meble z tej kolekcji świetnie pasują do wnętrz urządzonych w podobnym stylu.

  Więcej