Meble Forte TRASS

Meble Forte TRASS

Meble Forte kolekcja TRASS

Kolekcja nowoczesnych mebli, które wyróżniają się minimalistycznym stylem i wysoką jakością wykonania. Klienci mogą wybierać spośród różnych rodzajów mebli, takich jak szafy, komody, regały, biurka oraz stoły i krzesła, co pozwala dostosować je do indywidualnych potrzeb i gustów. Meble Forte TRASS to połączenie funkcjonalności i estetyki, które doskonale sprawdzą się w każdym wnętrzu.

Meble Forte Półka wisząca TRASS TRAB01

Cena podstawowa 189,00 zł -5% 179,55 zł
Półka wisząca z kolekcji TRASS to doskonałe rozwiązanie na zagospodarowanie wolnego miejsca na ścianie w salonie lub jadalni. Mebel ten świetnie komponuje się z innymi elementami z tej samej kolekcji, ale może też stanowić samodzielną dekorację w innych pomieszczeniach mieszkania. Półka wyposażona jest w tylny panel, który stanowi idealne tło dla eksponowanych przedmiotów. Ta półka to nie tylko praktyczny mebel, ale również element dekoracyjny!
  • -5%

Meble Forte Komoda TRASS TRAK221

Cena podstawowa 529,00 zł -5% 502,55 zł
Dwudrzwiowa komoda z kolekcji TRASS wykonana z płyty meblowej w dekorze Dąb Szlachetny to mebel o prostocie i funkcjonalności, który z łatwością dopasuje się do większości pomieszczeń i aranżacji. Kształt bryły podkreśla szeroka, masywna rama, a uchwyty w kolorze czarnym doskonale komponują się z ciemnymi elementami dekoru. Wewnątrz komody znajdują się trzy poziomy przestrzeni do przechowywania. To idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie minimalistyczny styl oraz funkcjonalność.
  • -5%

Meble Forte Komoda TRASS TRAK231

Cena podstawowa 899,00 zł -5% 854,05 zł
Szeroka komoda z kolekcji TRASS w dekorze Dąb Szlachetny to mebel o prostocie i funkcjonalności, który z łatwością dopasuje się do większości pomieszczeń i aranżacji. Kształt bryły podkreśla szeroka, masywna rama, a czarne uchwyty doskonale komponują się z ciemnymi elementami dekoru. Wewnątrz komody, za zamykanymi drzwiczkami znajduje się aż sześć poziomów, dzięki którym można optymalnie zorganizować przestrzeń do przechowywania rzeczy. Cztery szuflady pozwolą uporządkować drobiazgi i posegregować dokumenty. To idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie minimalistyczny styl oraz funkcjonalność.
  • -5%

Meble Forte Szafa ubraniowa TRASS TRAS821

Cena podstawowa 899,00 zł -5% 854,05 zł
Dwudrzwiowa szafa z kolekcji TRASS to mebel wykonany z płyty meblowej w dekorze Dąb Szlachetny, który dzięki swojej prostocie i funkcjonalności doskonale pasuje do większości pomieszczeń i aranżacji. Szeroka, masywna rama podkreśla kształt bryły, a proste uchwyty w kolorze czarnym idealnie komponują się z ciemnymi elementami dekoru. Wnętrze szafy jest wyposażone w górną półkę oraz drążek, dzięki czemu można swobodnie przechowywać różnego rodzaju ubrania i akcesoria.
  • -5%

Meble Forte Szafka RTV TRASS TRAT121

Cena podstawowa 629,00 zł -5% 597,55 zł
Funkcjonalna szafka RTV to nieodzowny element każdego salonu i pokoju dziennego. Zamykana półka, podwójna szuflada i dwie wnęki na sprzęt RTV i dekoder to tylko niektóre z jej przydatnych cech. Mebel posiada również interesującą asymetryczną formę, którą podkreśla masywna rama i ciemna wstawka w dekorze Dąb Czarny. Uchwyty w kolorze czarnym dodają stylu i elegancji.
  • -5%

Meble Forte Stolik okolicznościowy TRASS TRAT51

Cena podstawowa 399,00 zł -5% 379,05 zł
Dwubarwny stolik to niebanalne rozwiązanie, które z pewnością przyciągnie uwagę w każdym salonie. Dekor Dąb Szlachetny łączy się tutaj ze wstawkami w dekorze Dąb Czarny. Charakterystyczną cechą mebla jest jego asymetryczny kształt uzyskany dzięki dwóm formom nóg. Dolna półka stanowi funkcjonalne rozwiązanie do przechowywania różnych drobiazgów.
  • -5%

Meble Forte Witryna P TRASS TRAV621R

Cena podstawowa 929,00 zł -5% 882,55 zł

Niska witryna TRASS to mebel, który zachwyca połączeniem dębu szlachetnego i czarnego. Charakterystyczną cechą bryły są masywne ramy, a ciemna wstawka i uchwyty dodają meblowi charakteru. Dostępne są półki widoczne za przeszkleniem i za frontem. Można też zdecydować się na oświetlenie punktowe, co doda nastrojowej atmosfery.

  • -5%

Meble Forte Witryna L TRASS TRAV711L

Cena podstawowa 799,00 zł -5% 759,05 zł

Wysoka smukła witryna TRASS to mebel, który łączy w sobie dąb szlachetny i czarny. Geometryczny kształt bryły podkreśla masywna rama i ciemna wstawka, a półki za przeszkleniem i wnęka za zabudowanym frontem pozwalają na ekspozycję dekoracji i ukrycie osobistych rzeczy. Można też dodać oświetlenie punktowe w delikatnej zielonej tonacji.

  • -5%