Meble Forte CORTELLA

Meble Forte CORTELLA

Meble Forte kolekcja CORTELLA

Kolekcja eleganckich i stylowych mebli, które doskonale sprawdzą się w każdym wnętrzu. W skład kolekcji wchodzą różne rodzaje mebli, takie jak szafy, komody, regały, biurka oraz stoły i krzesła. Każdy element kolekcji Meble Forte CORTELLA został wykonany z najwyższą starannością i dbałością o detale, co gwarantuje trwałość i funkcjonalność mebli przez wiele lat.

Meble Forte Komoda CORTELLA CHXK2311

Cena podstawowa 1 749,00 zł -20% 1 399,20 zł
Komoda w dekorze Modrzew Jasny Sibiu to doskonałe rozwiązanie dla każdego pokoju dziennego. Jej imitacja naturalnego usłojenia drewna nadaje wnętrzu eleganckiego i stylowego charakteru. Duża ilość miejsca do przechowywania pozwoli na skuteczne organizowanie różnych przedmiotów. Bez wątpienia będzie pięknym i funkcjonalnym dodatkiem do Twojego domu.
  • -20%

Meble Forte Komoda CORTELLA CHXK233

Cena podstawowa 1 999,00 zł -20% 1 599,20 zł
Komoda w dekorze Modrzew Jasny Sibiu to wspaniałe rozwiązanie dla każdego pokoju dziennego. Jej imitacja naturalnego usłojenia drewna w połączeniu z dużą ilością miejsca do przechowywania oraz do wyeksponowania dekoracji sprawia, że jest to nie tylko funkcjonalny, ale także piękny element wystroju wnętrza. Bez wątpienia będzie stanowić wspaniały dodatek do Twojego domu.
  • -20%

Meble Forte Witryna CORTELLA CHXV4211L

Cena podstawowa 1 399,00 zł -20% 1 119,20 zł
Witryna w dekorze Modrzew Jasny Sibiu to niezwykle funkcjonalny i piękny element wystroju każdego pokoju dziennego. Doskonale imituje naturalne usłojenie drewna, a duża ilość miejsca do przechowywania oraz do wyeksponowania dekoracji sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla osób ceniących zarówno piękno, jak i praktyczność. Bez wątpienia będzie stanowić wspaniały dodatek do Twojego domu.
  • -20%

Meble Forte Witryna CORTELLA CHXV433

Cena podstawowa 1 829,00 zł -20% 1 463,20 zł
Szeroka witryna w dekorze Modrzew Jasny Sibiu to nie tylko piękny, ale także bardzo funkcjonalny element wystroju każdego pokoju dziennego. Doskonale imituje naturalne usłojenie drewna, a duża ilość miejsca do przechowywania i wyeksponowania dekoracji sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią zarówno piękno, jak i praktyczność. Bez wątpienia będzie stanowić wspaniały dodatek do Twojego domu.
  • -20%

Meble Forte Witryna CORTELLA CHXV7111L

Cena podstawowa 1 099,00 zł -20% 879,20 zł
Witryna w dekorze Modrzew Jasny Sibiu to piękny i funkcjonalny element wystroju każdego pokoju dziennego. Idealnie imituje naturalne usłojenie drewna, a odpowiednia ilość miejsca do przechowywania i wyeksponowania dekoracji sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie zarówno piękno, jak i praktyczność. Bez wątpienia będzie stanowić wspaniały dodatek do Twojego domu.
  • -20%

Meble Forte Witryna CORTELLA CHXV723

Cena podstawowa 1 699,00 zł -20% 1 359,20 zł
Witryna w dekorze Modrzew Jasny Sibiu to piękny i funkcjonalny element wystroju każdego pokoju dziennego. Idealnie imituje naturalne usłojenie drewna, a duża ilość miejsca do przechowywania i wyeksponowania dekoracji sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie zarówno piękno, jak i praktyczność. Bez wątpienia będzie stanowić wspaniały dodatek do Twojego domu.
  • -20%

Meble Forte Szafka RTV CORTELLA CHXT2211

Cena podstawowa 1 049,00 zł -20% 839,20 zł

Większość osób decyduje się na postawienie telewizora w salonie, co wymaga szafki RTV. Szafka RTV CORTELLA to praktyczne, estetyczne i trwałe rozwiązanie. Wykonana z trwałej płyty wiórowej, posiada dwie szuflady z czarnymi metalowymi uchwytami, dwie otwarte półki i szuflady na prowadnicach Quadro Soft Close. Szafka zapewnia odpowiednią ilość miejsca na większy telewizor i miejsce do przechowywania kabli, dekodera, konsoli, płyt, nośników lub innych akcesoriów. Jej uniwersalny design sprawia, że pasuje do różnych stylów aranżacyjnych, takich jak skandynawski, tradycyjny czy prowansalski.

  • -20%

Meble Forte Półka CORTELLA CHXB01

Cena podstawowa 329,00 zł -20% 263,20 zł
Półka wisząca w dekorze Modrzew Jasny Sibiu to idealne uzupełnienie każdego salonu. Imitacja naturalnego usłojenia drewna dodaje jej uroku, a dodatkowo, idealnie pasuje do różnych aranżacji wnętrz. Półka jest świetnym miejscem do przechowywania ulubionych książek, dekoracji czy innych drobiazgów, które chcesz mieć zawsze pod ręką.
  • -20%

Meble Forte Stolik okolicznościowy CORTELLA...

Cena podstawowa 1 049,00 zł -20% 839,20 zł
Stolik okolicznościowy w dekorze Modrzew Jasny Sibiu to doskonałe uzupełnienie każdego salonu. Odpowiednia ilość miejsca na przechowywanie oraz imitacja naturalnego usłojenia drewna sprawiają, że stolik jest nie tylko praktycznym meblem, ale również piękną ozdobą wnętrza.
  • -20%

Meble Forte Stół rozkładany CORTELLA EPLT401

Cena podstawowa 1 049,00 zł -20% 839,20 zł
Ten rozkładany stół to praktyczne uzupełnienie każdego pokoju dziennego. Wykonany w dekorze Modrzew Jasny Sibiu, który idealnie imituje naturalne usłojenie drewna. Stół zmieści dużą ilość gości, dzięki czemu będzie idealnym rozwiązaniem na przyjęcia czy rodzinne spotkania. Solidna konstrukcja zapewnia trwałość i wygodę użytkowania.
  • -20%