Meble według podziału na kolekcje. Kolekcje producenta Unimebel

Kolekcje Unimebel

Aranżacja nowoczesnego wnętrza odpowiadającego potrzebom użytkownika i współczesnym trendom architektonicznym to klasyczny przykład sztuki wyboru. Niezliczenie wiele inspiracji, unikatowe modele od minimalistycznych form po ponadczasowe, klasyczne, wręcz rzemieślnicze realizacje wymagają jasnego określenia własnych oczekiwań i wymagań przestrzennych.

Kolekcje Unimebel rozwiewają wątpliwości w kwestii wyborów modeli, zachowania spójności aranżacyjnej czy stylu – stanowią one bowiem zestawienie wszelkich niezbędnych elementów wystroju, pełniących zarówno formę użytkową, jak i dekoracyjną.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z dostępnymi w naszej ofercie kolekcjami Unimebel, łączącymi w sobie dawne rzemiosło, naturalne materiały, barwne, nowoczesne bryły i klasyczne zdobienia. Niezależnie od tego, czy szukacie Państwo wyposażenia do mieszkania blisko miasta i ludzi czy też do ekskluzywnego domu na przedmieściach – wśród nich z pewnością znajdziecie rozwiązania, które pozwolą stworzyć Wam komfortową, zachwycającą przestrzeń.

Unimebel Magic Collection

Podstawą kolekcji jest klasyczna forma, która  idealnie eksponuje to, co w litym drewnie jest najpiękniejsze: jego...

Unimebel Natural...

Najlepiej czujemy się otoczeni naturą. Natura to zdrowie, zadowolenie, szczęście,poczucie piękna i estetyki. Aby...

Unimebel Unico Collection

Wyjątkowa stylistyka bazująca na giętych frontach z naturalnego jesionu i charakterystycznym, niepowtarzalnym...

Unimebel Queen Collection

Fascynująca i majestatyczna kolekcja ukazująca dokładnie strukturę  i naturalne piękno jesionu, oraz podkreślająca...

Unimebel Impresja...

Wyczucie stylu i elegancji – meble z kolekcji Impresja dzięki swoim uniwersalnym cechom to trend na lata. Stworzone...

Unimebel Royal Collection

Przestrzenna i nowoczesna kolekcja, udanie łącząca w sobie piękno naturalnego jesionu z perfekcyjnie szlifowanym...

Unimebel Silver...

Linia odważnych i zdecydowanych ksztaltów tworzących nowoczesną formę, wyraźnie zaakcentowaną poprzez proste fronty....

Podkategorie

 • Unimebel Magic Collection

  Podstawą kolekcji jest klasyczna forma, która  idealnie eksponuje to, co w litym drewnie jest najpiękniejsze: jego naturalną szlachetność, niepowtarzalność  i wyjątkowy charakter, który roztacza wokół spokój i harmonię

  Więcej
 • Unimebel Natural...

  Najlepiej czujemy się otoczeni naturą. Natura to zdrowie, zadowolenie, szczęście,poczucie piękna i estetyki. Aby zapewnić Państwu te odczucia stworzyliśmy kolekcję mebli do salonu, jadalni, sypialni, przedpokoju Natural Collection. Wykonane zostały w całości ze specjalnie wyselekcjonowanego drewna jesionowego. Niepowtarzalny, naturalny rysunek i kolor drewna sprawi, że wśród tych mebli będziecie Państwo czuli się komfortowo i przyjemnie.

  Więcej
 • Unimebel Unico Collection

  Wyjątkowa stylistyka bazująca na giętych frontach z naturalnego jesionu i charakterystycznym, niepowtarzalnym rysunku drewna jesionowego, wyraźnie akcentowanym przez ciekawą formę mebli do sypialni

  Więcej
 • Unimebel Queen Collection

  Fascynująca i majestatyczna kolekcja ukazująca dokładnie strukturę  i naturalne piękno jesionu, oraz podkreślająca kunszt mistrzów meblarstwa.

  Na szczególną uwagę zasługują stoły, które po rozłożeniu zachowują jednolity rysunek drewna, oraz gięte fronty szuflad, wraz ze stylizowanymi okuciami.

  Więcej
 • Unimebel Impresja...

  Wyczucie stylu i elegancji – meble z kolekcji Impresja dzięki swoim uniwersalnym cechom to trend na lata. Stworzone z litego drewna jesionowego  meble roztaczają aurę spokoju. Wyrazista struktura, wyczuwalna pod palcami faktura szlachetnego surowca pozwala poczuć bliskość z naturą.

  Więcej
 • Unimebel Royal Collection

  Przestrzenna i nowoczesna kolekcja, udanie łącząca w sobie piękno naturalnego jesionu z perfekcyjnie szlifowanym szkłem. Uwagę zwraca również niezwykle praktyczny stół, dzięki któremu nasza jadalnia nabierze funkcjonalności w dobrym stylu.

  Więcej
 • Unimebel Silver...

  Linia odważnych i zdecydowanych ksztaltów tworzących nowoczesną formę, wyraźnie zaakcentowaną poprzez proste fronty. Wysokie nóżki i połaczenie litego drewna jesionowego ze szkłem wprowadzają do kolekcji sporo lekkości, a gustowne uchwyty dodają klasy i dobrego smaku.

  Więcej