Łóżka tapicerowane

Łóżka tapicerowane

WERSAL ŁÓŻKO AMBER

WERSAL ŁÓŻKO AMBER

To łóżko z serii box springs, które skrywa w sobie 2 pojemniki na pościel. Klasyczne wezgłowie charakteryzuje się licznymi pionowymi przeszyciami i dodaje uroku temu modelowi. AMBER posiada materac bonellowy w dolnej części łózka oraz kieszeniowy 7-strefowy u góry. Dla podwyższenia komfortu użytkowania model ten cechuje się wysoką pozycją spania, przez co oglądanie telewizji, czy czytanie książki staje się wygodniejsze.

  • Nowy

WERSAL ŁÓŻKO BARI

WERSAL ŁÓŻKO BARI

BARI to połączenia oryginalnej formy łóżka z niezwykłym komfortem użytkowania, który zapewnia materac bonellowy oraz kieszeniowy 7-strefowy. Wezgłowie łóżka udekorowano przeszyciami, które nadają całości oryginalnego wykończenia. Model ten doskonale wpisze się w każde nowoczesne wnętrze, dodając mu klasy i wyjątkowego charakteru.

  • Nowy

WERSAL ŁÓŻKO CARINA

WERSAL ŁÓŻKO CARINA

To klasyczne łoże wyróżniające się pionowymi przeszyciami. Zostało wyposażone w materac bonellowy na dole oraz kieszeniowy 7-strefowy u góry. Do wyboru są 3 rodzaje szerokości, które pozwalają dobrać idealny rozmiar powierzchni spania. CARINA posiada 2 pojemniki na pościel, ułatwiające przechowywanie dodatkowego kompletu pościeli. Dodatkowo obecność toppera podwyższa jakość wypoczynku i sprawia, że łóżko użytkuje się z niezwykłą przyjemnością.

  • Nowy

WERSAL ŁÓŻKO FRESCO

WERSAL ŁÓŻKO FRESCO

Łóżko FRESCO przypadnie do gustu zarówno miłośnikom klasycznych wnętrz, jak i tych bardziej nowoczesnych. Dzięki pionowym przeszyciom na wezgłowiu i weznóżu model ten nabiera swoistego charakteru. Obecność pojemników to dodatkowe miejsce na przechowywanie kompletu pościeli, a połączenie dwóch materacy zapewnia komfortowy wypoczynek.

  • Nowy

WERSAL ŁÓŻKO KANO

WERSAL ŁÓŻKO KANO

To model dla koneserów wygody i dobrego wzornictwa. Oprócz niekwestionowanego wyglądu, KANO przypadnie do gustu każdemu, kto ceni sobie wygodę i komfort. Zastosowanie dwóch materacy zdecydowanie podnosi jakość snu. Regulowane zagłówki umożliwiają indywidualne dopasowanie wezgłowia do użytkownika. Dwa, sporych rozmiarów pojemniki na pościel, to dodatkowe miejsce do przechowywania kocy i poduszek, a ozdobne nóżki sprawiają, że model ten jest wyjątkowy i nowoczesny.

  • Nowy

WERSAL ŁÓŻKO MEDINO NEW

WERSAL ŁÓŻKO MEDINO NEW

Łóżko z tej kolekcji przypadnie do gustu każdemu, kto ceni komfort i klasyczne elementy w swoich wnętrzach. Głębokie piki na weznóżu i zagłowiu to elementy, które wyróżniają ten model. Obecność dwóch materacy to gwarancja niesamowitego wypoczynku. Pojemniki na pościel zapewnia dodatkowe miejsce do przechowywania.

  • Nowy

WERSAL ŁÓŻKO MINOLA

WERSAL ŁÓŻKO MINOLA

Łóżko to jest gwarancją komfortowego wypoczynku, a to za sprawą obecności dwóch materacy – bonellowego i kieszeniowego. Pojemniki na pościel to dodatkowy atut, gdyż pomieszczą narzutę i dodatkowy komplet poduszek. Ciekawe zagłowie, wzbogacone pionowymi przeszyciami sprawia, że model ten odnajdzie się w większości klasycznych wnętrz.

  • Nowy