Kategorie

Regulamin sklepu

I. Postanowienia ogólne

 1. Sklep www.MKMebel.com.pl obsługiwany przez firmę:

  MK Mebel Marcin Krzyżanowski
  ul. Penelopy 19
  03-642 Warszawa
  NIP: 524-164-06-08
  REGON: 017409760

  zwaną dalej MK Mebel.

II. Warunki dokonywania zakupów

 1. MK Mebel prowadzi sprzedaż produktów za pomocą sklepu internetowego dostępnego pod adresem http://www.mkmebel.com.pl.

III. Oferta i realizacja zakupów

 1. W każdej paczce z zamówieniem wysyłany jest dokument poświadczający zakup (pragon, lub na życzenie klienta faktura).
 2. Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe złożenie zamówienia na stronach sklepu, wybór formy płatności i sposobu przesłania wybranego produktu bądź produktów. W przypadku zakupu towaru dostępnego na zamówienie wymagamy przedpłaty zadaktu w wysokości około 20% wartości zamówienia.
 3. Wszystkie ceny podawane w sklepie MK Mebel są cenami wyrażonymi w złotych polskich (PLN) i zawierają podatek VAT.

  Prezentowane zdjęcia na naszych aukcjach są zdjęciami przykładowymi (UWAGA!!! Kolory na zdjęciach mogą odbiegać od stanu rzeczywistego np. w zależności od ustawień monitora). Próbniki wszystkich dekorów i tkanin dostępne są na żywo w naszych placówkach handlowych.  W rzeczywistości istnieje możliwość zmiany kolorystyki, a także zmiany tkanin obiciowych. Pełna gama wariantów dostępna jest w naszych sklepach meblowych, gdzie istnieje również możliwość obejrzenia mebli "na żywo". Dlatego przed zakupem serdecznie zapraszamy do naszych sklepów. Informacje o dostępności konkretnego produktu otrzymają Państwo kierując zapytania drogą mailową lub telefonicznie. Na pozostałe pytania również bardzo chętnie odpowiemy!
  Start realizacji zamówień (dotyczy mebli na zamówienie - czas realizacji zamówienia podany każdrazowo w opisie produktu) liczony jest od daty wpłacenia przez Państwa zaliczki w wysokości minimum 20% wartości zakupionych mebli. Wpłaty można dokonać przelewem na podany rachunek bankowy lub gotówką w naszych placówkach.

IV. Reklamacje i gwarancje

 1. Zamawiający ma prawo, żądać doprowadzenia reklamowanego produktu (-ów) do stanu zgodnego z umową poprzez nieodpłatną naprawę albo wymianę. Jeżeli MK Mebel nie będzie w stanie wywiązać się z określonych żądań, klient ma prawo domagać się stosowanego obniżenia ceny albo może odstąpić od umowy.

V. Zwroty

 1. Zamawiający może odstąpić od umowy bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie dziesięciu dni, liczonym od dnia wydania rzeczy. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.
 2. Do zwracanego towaru należy dołączyć dowód zakupu. Zwracany produkt nie może nosić śladów użytkowania oraz posiadać oryginalne opakowanie.

 3. Kontakt w sprawie reklamacji, gwarancji i zwrotów: +48 22-846-37-62

  Ważne adres do zwrotów:


  Magazyny El- Agri Hala numer 6 MK MEBEL
  Przemysłowa 75, Kostowiec
  05-830 Kostowiec

  Przed zwrotem poprosimy o kontakt mailowy, bądź telefoniczny. Godziny otwarcia magazynu: dni powszednie 7-13.

VI. Postanowienia końcowe

 1. MK Mebel zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. „O ochronie danych osobowych”.
 2. Wypełnienie formularza z danymi Zamawiającego równoznaczne jest ze zgodą na przechowywanie oraz przetwarzanie podanych danych osobowych do celów realizacji i rozliczania transakcji. Dane osobowe Zamawiającego będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji złożonego zamówienia, w tym wystawienia faktury lub rachunku i prowadzenia sprawozdawczości finansowej. Dane te są poufne i nie będą ujawniane osobom trzecim. Klient ma prawo do wglądu do własnych danych osobowych oraz ich poprawek, a także usunięcia z bazy danych. W tym celu należy wysłać wiadomość z określoną dyspozycją na adres e-mail: sklep@mkmebel.com.pl.
 3. Dane dotyczące numeru karty płatniczej i rachunku bankowego, nie są znane MK Mebel. Autoryzacja elektronicznych form płatności odbywa się na stronach internetowych odpowiednich banków lub firmy Polcard.
 4. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem mają zastosowanie artykuły kodeksu cywilnego.