Kategorie

Odbiór osobisty:

  1. Odbiór osobisty z naszych magazynów zawsze jest bezpłatny. Nie naliczamy dodatkowych kosztów za magazynowanie zakupionych produktów.
    Magazyn główny znajduje się przy ul. Przemysłowej 75, Kostowiec (05-830 Urzut)
    Magazyny El-Agri Hala numer VI.

    Godziny otwarcia:
    Poniedziałek - Piątek 07-13.
    Sobota nieczynny
    Niedziela - nieczynny.

    Odbiór osobisty w  punkcie - ul. Wysockiego 6 (Warszawa - Bródno)   po uzgodnieniu telefonicznym bądź mailowym. Czas dostawy do tego punktu: okres realizacji zamówienia podany w opisie produktu +3 dni robocze. Odbiór również bezpłatny.

    Transport firmowy:

    Usługa naszego transportu odpłatna w zależności od odległości.  Usługa wnoszenia zakupionych produktów dodatkowo płatna w zależności od stopnia trudności (piętro, ciężar, ilość wejść, czy jest winda) ustalana z kierowcą przy dostawie. Z usługi wnoszenia nie trzeba korzystać. Termin oczekiwania na nasz transport: czas realizacji zamówienia podany w opisie przedmiotu + 1-5 dni roboczych.

    Wysyłka kurierska:

    Firmą kurierską wysyłamy towar pakowany w paczkach. Zasięg wysłki kurierskiej - cała Polska. Gdy waga jednej paczki przekracza 20 kg, kurierzy nie są zobowiązani do wnoszenia paczki do domu, mieszkania. Ewentualne wniesienie zależy od ich dobrej woli.
    Wykluczenia - kurierem nie wysyłamy mebli tapicerowanych, produktów kruchych i szklanych, o jedym z wymiarów przekraczającyh 200 cm, produktów o kształtach nieregularnych oraz towarów które łatwo mogą ulec zniszczeniu. Opłaty za opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Koszty wysyłki kurierskiej uzależnione są od wagi, wymariów paczki i ilości zakupionych produktów. Towar do wysyłki jest odpowiednio opakowany i zabezpieczony. Odbierając towar nabywca ZOBOWIĄZANY JEST DO SPAWDZENIA czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu. Warunkiem rozpatrzenia reklamacji w przypadku uszkodzenia w transporcie jest spisanie przez pracownika firmy kurierskiej "Protokołu Szkody". Odbiór przesyłki od firmy kurierskiej musi być potwierdzony pisemnym pokwitowaniem. Z chwilą pokwitowania na nabywcę przechodzi prawo własności towaru oraz wszelkie ryzyka związane z posiadaniem i użytkowaniem produktu a w szczególności ryzyko utraty lub uszkodzenia. Towar do wysyłki jest odpowiednio opakowany i zabezpieczony.
    Czas wysyłki kurierskiej - okres realizacji zamówienia podany w opisie produktu +1-3 dni robocze. Czas doręczenia przesyłki przez kuriera: większość przesyłek doręczana jest następnego dnia roboczego. M

Czas realizacji zamówień podawany jest w opisie każdego produktu. Start realizacji zamówień liczony jest od momentu otrzymania płatności. Soboty, niedziele oraz dni świąteczne nie są dniami roboczymi.