TIGNUM

TIGNUM

Meble od producenta Tignum, meble drewniane olchowe lub sosnowe.

TIGNUM  Brak produktów w tej kategorii

Podkategorie

 • MODERN

  Kolekcja Modern to nowoczesne w formie i wyglądzie pojedyncze meble typu komody, witryny i inne, z których możemy tworzyć własne wystroje salonów, gabinetów, sypialni. Produkty wykonane są z drewna olchowego I klasy, listwy formatek są starannie dobierane pod względem ubarwienia jak i ułożenia słojów drewna. Boki i przegrody mebli, z uwagi na konstrukcję, wykonywane są z płyty wiórowej pokrytej naturalnym fornirem olchowym. Drzwiczki i boki mogą mieć pełną, jak również przeszkloną zabudowę. Nowoczesny wzór mebli podkreślają proste krawędzie oraz proste frezowania płycin we frontach drzwiczek i szuflad. Równie proste w swym kształcie uchwyty, jak również aluminiowe obejmy na kwadratowych nóżkach mebli podkreślają nowoczesny wygląd kolekcji.

 • SAWANNA

  Kolekcja Sawanna to meble skrzyniowe, głównie różnej wielkości komody, nadstawki, witryny i meble sypialniane, pozwalające na dowolne aranżacje pomieszczeń. Produkty wykonywane są z drewna olchowego I klasy, listwy formatek są starannie dobierane pod względem ubarwienia jak i ułożenia słojów drewna. Boki i przegrody mebli, z uwagi na konstrukcję, wykonywane są z płyty wiórowej pokrytej naturalnym fornirem olchowym. Drzwiczki i boki mogą mieć pełną, jak również przeszkloną zabudowę. Na klasyczny wygląd mebla wpływają delikatnie frezowane krawędzie oraz fronty drzwiczek i szuflad wypełnionych równie delikatnie frezowanymi płycinami. Dopełnieniem są eleganckie gałki i uchwyty w kolorze starego mosiądzu. Kolekcja Sawanna są to meble barwione w pięciu kolorach: bieli i różnych odcieniach drewna.

 • SILVA

  Kolekcja Silva to najmłodsza, wciąż rozszerzająca się seria mebli, wykonywanych z drewna olchowego I i II klasy. W jej skład wchodzą proste łóżka, szuflady pod łóżka oraz regały o różnych szerokościach i wysokościach, które można w ciekawy sposób aranżować poprzez dobór odpowiednich drzwiczek i dodatkowych półek. Meble z tej serii wyróżniają się naturalnym kolorem drewna, które w celu zabezpieczenia go przed działaniem czynników zewnętrznych pokrywane jest powłoką z bezbarwnego lakieru. Pojawiające się czasem sęki dodają kolekcji uroku, sprawiając, że każdy mebel staje się niepowtarzalnym i unikatowym egzemplarzem. Uchwyty wykonywane są w postaci delikatnego frezowania na frontach, na całej szerokości drzwiczek i frontów szuflad.

 • MEBLE Z SOSNY BEZSĘCZNEJ

  Do produkcji mebli z kolekcji sosny bezsęcznej wykorzystujemy selekcjonowane drewno sosnowe bez sęków. Jest to drewno sosnowe I klasy, starannie dobierane w formatkach pod kątem kolorystyki i ułożenia słojów. Niektóre elementy mebli, jak boki i przegrody, wykonywane są z płyty wiórowej oklejonej naturalnym fornirem z sosny. Krawędzie mebli mają łagodną linię, co sprawia, że wydają się one delikatne, pozostając jednocześnie eleganckimi. Meble z tej kolekcji można wybarwić w kilku kolorach. Gałki wykonywane są z drewna sosnowego.