STOLMIS

STOLMIS

TRADYCJA I DOŚWIADCZENIE

 

Fabryka STOLMIS MEBLE powstała  w 1990 roku. Przedstawiamy swoim odbiorcom obszerną ofertę mebli do każdego pomieszczenia mieszkalnego oraz biurowego. Poprzez wieloletnie doświadczenie oraz wprowadzanie nowych technologii wykończenia i lakierowania powierzchni, Klient nasz otrzymuje produkt najwyższej jakości w umiarko...

TRADYCJA I DOŚWIADCZENIE

 

Fabryka STOLMIS MEBLE powstała  w 1990 roku. Przedstawiamy swoim odbiorcom obszerną ofertę mebli do każdego pomieszczenia mieszkalnego oraz biurowego. Poprzez wieloletnie doświadczenie oraz wprowadzanie nowych technologii wykończenia i lakierowania powierzchni, Klient nasz otrzymuje produkt najwyższej jakości w umiarkowanej cenie. 

 

WYSOKA JAKOŚĆ 

 

Meble drewniane są cenione przede wszystkim ze względu na swą trwałość. Specjalizujemy się w produkcji mebli z litego drewna sosnowego oraz brzozowego pochodzącego wyłącznie z mazurskich lasów. Dobra jakość drewna w połączeniu z zastosowaniem nowoczesnych technologii oraz precyzyjnych kontroli jakości sprawia, że meble są niezwykle trwałe i zachowują swój elegancki wygląd przez długie lata użytkowania.

 

NATURALNE SUROWCE

 

Kładziemy duży nacisk na rozwiązania zgodne z naturą. Produkując meble drewniane wspieramy nowy trend, wyświadczając przy tym przysługę nie tylko naszej planecie, ale również sobie. Drewno to materiał naturalny, tworzy zdrowy klimat i ma pozytywny wpływ na samopoczucie. Ociepla wizerunek pomieszczenia i sprawia, że staje się bardziej przytulne. 

 

ERGONOMIA

 

Wszystkie wyroby STOLMIS MEBLE charakteryzują się dbałością zarówno o linię wzorniczą, jak i poprawność ergonomiczną. Już na etapie pomysłu i projektu dokładamy wszelkich starań, aby meble z naszych kolekcji dawały swobodę i elastyczność aranżacji przestrzeni o niemal dowolnej wielkości i kształcie. 

 

ELEGANCJA

 

Bez względu na to, czy zastanawiamy się nad wyposażeniem wnętrza domu, czy też biura, stawiamy dziś nie tylko na funkcjonalność ale również na atrakcyjność wizualną. Drewno jest zaliczane do materiałów, które prezentują się znakomicie bez względu na otoczenie, w którym się pojawia. Natomiast nasze oryginalne projekty dodatkowo uwidaczniają jego piękno. Dzięki naszym kolekcjom wnętrze staje się eleganckie i przyjemnie się w nim przebywa. Szeroka oferta STOLMIS MEBLE sprawia, że meble komponują się dobrze zarówno w pomieszczeniach reprezentatywnych i emanujących luksusem, jak i w pomieszczeniach, które tworzą przyjazną, domową atmosferę.

Więcej

STOLMIS  Brak produktów w tej kategorii

Podkategorie

 • GAJA

  Kolekcja klasyczna to ciekawe stylistycznie meble do każdego pomieszczenia mieszkalnego lub biurowego. Poprzez łagodnie zaokrąglone rogi młodym użytkownikom dajemy poczucie bezpieczeństwa, a umeblowane pomieszczenia emitując pozytywną energią sprawiają wrażenie ciepła i spokoju.

 • MINOS

  Stolmis meble drewniane - kolekcja MINOS

 • ORFEUSZ

  Kolekcja ORFEUSZ to nowoczesne meble do każdego pomieszczenia mieszkalnego lub biurowego. Produkowane są z wysoce selekcjonowanego drewna sosnowego lub brzozowego.

 • ŁÓŻKA

  Łóżka od producenta Stolmis (drewniane: sosnowe lub brzozowe)