DEKORT

DEKORT

O nas Fabryka Mebli "Dekort" została założona w 1981 r. Jest to spółka z całkowicie polskim kapitałem. Dekort posiada mocną pozycję na rynkach Unii Europejskiej. Specjalizacja firmy Od 1991 r. zajmujemy się produkcją mebli. Jesteśmy producentem i eksporterem wysokiej jakości mebli skrzyniowych. Zajmujemy się produkcją seryjną.

DEKORT  Brak produktów w tej kategorii

Podkategorie

 • ORLANDO

  Coraz częściej we wnętrzach naszych mieszkań pojawiają się meble nowoczesne pod każdym względem. Wyróżniają się one na tle bardziej tradycyjnych czy klasycznych mebli swoim ogólnym wyglądem, ale i funkcjonalnością, której czasem pozostałym meblom brakuje. Można powiedzieć, że nowoczesne meble są skrojone na miarę potrzeb współczesnego człowieka.

  Kolekcja Orlando to nowoczesne meble do współczesnej jadalni oraz salonu. Masywne bryły mebli w fantastyczny sposób będą współgrać z wnętrzami o ciepłej i naturalnej kolorystyce. Współczesne meble to asortyment za pośrednictwem, którego można w szybki, łatwy, a co najważniejsze estetyczny i funkcjonalny sposób zaaranżować każdą powierzchnię użytkową. W ofercie naszej można znaleźć zarówno pojedynczy asortyment jak i gotowe zestawy.

 • FARO

  Charakterystyczny, szczery, autentyczny: FARO samodzielny program z dębiny sękatej z naturalną woskowaną i olejowaną powierzchnią. Z wieloma atrakcyjnymi typami, które zachęcają do kombinacji. Z dużą pojemnością i komfortową techniką. Ze wspaniałymi stołami w różnych wymiarach. Naturalne mieszkanie dla maksymalnego komfortu życia... 

  Urlop w domu. Z pełnymi wdzięku szafkami FARO poczują Państwo śródziemnomorski powiew w swoim salonie. To, że drewno sękate wspaniale harmonizuje z domowym akcentem, dowodzą różne jednostki funkcyjne FARO. Witryny FARO obejmują cały rząd pojedynczych mebli o pięknej formie, które oferują najlepszą przestrzeń widokową i do ustawienia. Obojętnie czy schowane za drewnianymi
  frontami, czy widoczne zza szkła. Indywidualne urządzenie dla mieszkania i spożywania posiłków.
  Różne akcenty pięknie uzupełniają Państwa obecne umeblowanie. 

 • DALLAS

  Drewno jest jak książka, w której  zapisano historię drzewa. W rysunku słojów, ich zawirowaniach, sękach i przebarwieniach możemy odnaleźć promienie słońca, powiew wiatru, ożywcze krople deszczu, ślady powodzi i suszu. Prawdziwym "białym krukiem" jest drewno dębowe, z którego zbudowana jest w całości kolekcja Dallas.

  W jej skład wchodzą witryny, komody, szafki RTV, stół i krzesła.
  Dzięki temu, przy ich pomocy, możemy urządzić pokój dzienny i jadalnię.

  Dallas występuje w kolorze dębu naturalnego oraz dębu palonego.

 • ATLANTA

  Niezależnie od mody istnieją meble ponadczasowe - wykonane z litego drewna, zwłaszcza ze szlachetnego dębu w połączeniu z elementami z płyty w naturalnej okleinie dębowej. Aktualnie popularne są meble nowoczesne i ekologiczne. Coraz więcej zwolenników mają meble olejowane. Oczywiście polecamy je Klientom, którzy gustują w niepowtarzalnych, nieregularnych usłojeniach, sęczkach i przebarwieniach. Tym, którzy rozumieją, że natury nie należy poprawiać.

  Meble z kolekcji Atlanta dzięki swojemu uniwersalnemu, nowoczesnemu designowi dopasują się do niemal każdego typu wnętrza. Stonowany, zaokrąglony kształt korpusów, akcentowany wyrazistymi elementami, tworzy oryginalną, niepowtarzalną całość.

  Atlanta jest to samodzielny program z dzikiego dębu z naturalną woskowaną i olejowaną powierzchnią. Z wieloma atrakcyjnymi typami, które zachęcają do kombinacji...

 • PORTO

  Charakterystyczny wzór, wyważone proporcje, gładkie powierzchnie: to jest PORTO. Od stołu jadalnego po witrynę, dzięki najlepszej
  ręcznej obróbce, meble te gwarantują najwyższą jakość i funkcjonalny komfort.

  Urlop w domu. Z pełnymi wdzięku szafkami PORTO poczują Państwo śródziemnomorski powiew w swoim salonie. To, że drewno masywne wspaniale harmonizuje z domowym akcentem, dowodzą różne jednostki funkcyjne PORTO.